Hafciki Marty

O moim zamiłowaniu do haftu krzyżykowego, książkach, moim mężu, kocie i wszystkim innym co związane ze mną.

Wpis

wtorek, 09 sierpnia 2016

Moje czytanie: "Śnieżynki" Liliana Fabisińska

"Monika od dzieciństwa miała tylko jedno marzenie: dużą, szczęśliwą rodzinę.
Daga gra w najlepszej orkiestrze w Polsce. Już w przedszkolu wymarzyła sobie tę pracę i owacje na stojąco, w największych salach koncertowych świata.

Dla Moniki miłość to odpowiedzialność, a jej największym autorytetem jest pewien biskup, który – to wcale nie przypadek – nosi to samo nazwisko, co ona.
Dla Dagmary życie to fascynująca, zwariowana przygoda. Nie chce się przywiązywać do nikogo oprócz Igora, a jej dom jest tam, gdzie położy teczkę z nutami i okulary.

Przypadkowe spotkanie sprawia, że Dagmarę i Monikę zaczyna łączyć głęboka przyjaźń. Znają swoje najskrytsze sekrety, wspierają się w chwilach rozpaczy, o której nie mają pojęcia nawet ich najbliżsi. Pewnego dnia składają sobie obietnicę, która może spleść ich losy silniej niż przyjaźń. Obietnicę, przed którą nie można uciec. I która może sprawić, że obie stracą wszystko, co jest dla nich cenne, a przyjaźń zamieni się w wojnę na śmierć i życie.
To książka o przyjaźni, zaufaniu i rodzinnych sekretach. Ale przede wszystkim o tym, że sami nie wiemy, jak byśmy się zachowali w danej sytuacji, a wszystkie „ja na twoim miejscu”, można tak naprawdę włożyć między bajki."  źródło

POLECAM :o)

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
cinka26
Czas publikacji:
wtorek, 09 sierpnia 2016 10:25

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość Myśli pisane napisał(a) z *.pool92-177-166.dynamic.orange.es komentarz datowany na 2016/08/09 16:55:43:

  Co to za obietnica.....
  Chyba będę musiała książki poszukać....

 • daga313 napisał(a) komentarz datowany na 2016/08/09 21:16:39:

  Bardzo ciekawa recenzja, a dodatkowo jedna z bohaterek nosi takie samo imię jak ja :) Nie wykluczone, że sięgnę po tą propozycję :)

 • Gość Iventi Atelier napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2016/08/11 10:21:48:

  Zaintrygowałaś mnie tą książką.Dopisuję do listy ;) Podpisuję się pod ostatnim zdaniem.Piękne postępy w hafcie.Serdecznie pozdrawiam :)

Dodaj komentarz